Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Motivační porál U:fon partners

  Pro společnost U:fon jsme v rámci kooperace s firmou Amden vytvořili nový portál v českém jazyce poskytující klientům a zaměstnancům společnosti informace o nových produktech a službách. Systém zobrazuje katalogy a ceníky jednotlivých produktů, ale zároveň i podporuje marketingové motivační aktivity a prodej produktů pomocí odměn z bonusového shopu.

  August 2007
 • O2 WebReporting

  O2 WebReporting je novým projektem vytvořeným za účelem vylepšení interního reportingového systému. Poskytuje marketingové a obchodní informace o plánovaných, aktuálních a dokončených projektech a zároveň umožňuje sledovat a korigovat veškeré promo-akce a kampaně, jejich průběh v jednotlivých regionech, výsledky a efektivitu prodeje jednotlivých produktů.
  June 2007
 • Autodesk Club

  Novinkou je internetový portál pro firmu Autodesk v maďarském jazyce. Byl připraven ve spolupráci s agenturou Amden a její pobočkou v Maďarsku a svým čtenářům přináší denní aktuality o produktech společnosti Autodesk, informace o jejich využití, možnost sebevzdělávání pomocí e-learning, seminářů či přednášek a následně i příležitost zúčastnit se různých soutěží a společenských aktivit, jakou je mimo jiné Autodesk Forum.

  May 2007
 • Samsing Press portál

  Pro společnost Samsung jsme vytvořili Press portál, informující o aktuálních novinkách společnosti, nově vytvořených produktech a jejich ocenění. Portál je zaměřen na zprostředkování a zjednodušení komunikace mezi společností Samsung a novináři, kteří tímto mají možnost shlédnout veškeré tiskové zprávy a fotodokumentaci k jednotlivým produktům.
  April 2007
 • Samsung iFriend Mobile

  Firma Pythagoras společně se společností LFP Studio vytvořila pro společnost Samsung nový portál iFriendMobile. Je určen všem obchodníkům a koncovým prodejcům, kteří jeho pomocí získají maximální marketingovou podporu v prodeji a prezentaci jednotlivých produktů. Registrovaní obchodníci tím mohou získat bonusy, které je možné vybrat formou slev nebo jimi platit při nákupu vybraného zboží v Samsung shopu, sdíleném s portálem iFriend.
  February 2007
 • Implementace Compass Bussiness do ZVVZ-Enven

  Společně s firmou Xanadu a.s. jsme úspěšně zavedli systém Compass Bussiness ve firmě ZVVZ-Enven Engineering, a.s.
   
   
   

  January 2007  |  celý článek
 • Testy Autoškola 2006

  Pro nakladatelství Springer Media CZ, s.r.o. jsme spolu se společností 4kids s.r.o. vytvořili novou verzi programu "Testy Autoškola 2006", který obsahuje sadu testů nových pravidel silničního provozu. Řešení je navrženo tak, aby maximálně zachovávalo podobnost s oficiálním testovacím systémem Ministerstva dopravy a přitom podporovalo všechny výukové funkce našeho původního řešení. Program je distribuován s učebnicemi nakladatelství.

  August 2006
 • Autodesk Club

  Autodesk ClubPopulární internetový zdroj informací uživatelů softwarových produktů firmy Autodesk - www.autodeskclub.cz - jsme převlékli společně s naší sesterskou agenturou Amden do nového kabátu. Tento systém, který je v naší vývojové péči dostal nejenom nový grafický styl, ale také nové funkce, jako je bonusový systém registrovaných členů. Zároveň byl tento web uzpůsoben pro zapojování oborových "modulů", jako jsou podportály pro jednotlivé vertikální produkty firmy Autodesk, které se budou na Clubu v dalších měsících objevovat.

  June 2006
 • Samsung iFriend

  Firma Pythagoras společně se společností LFP Studio vytvořila pro partnery společnosti Samsung portál iFriend v českém, slovenském a maďarském jazyce. Pomocí tohoto portálu mohou jednotlivé firmy a jejich zaměstnanci sledovat produktové portfolio společnosti Samsung, získávat informace k službám, ceníky, katalogy a kompatibilitu jednotlivých produktů. Zároveň mohou využít registrovaného programu, který jim umožní vstup do bonusového shopu a čerpání bonusů získaných z obratu nákupu u distributora. Účastníci tohoto programu se nadále mohou zúčastnit motivačních soutěží a společenských aktivit.

  May 2006
 • Webová prezentace pro Amden

  Pro marketingovou společnost Amden jsme vytvořili kompletně novou webovou prezentaci na moderním publikačním systému. Tento systém snadným způsobem spravuje informace o projektech, novinky, zajímavé události a reference klientů v šesti jazykových mutacích. Neméně důležitou součástí je implementovaný workflow systém schvalování příspěvků mezi kancelářemi v jednotlivých národních pobočkách firmy.

  April 2006
RSS