Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Elektronický obchod La Passione

  Naše firma připravila pro společnost Médea Promotion internetový obchod La Passione, který přináší jedinečnou nabídku exklusivních dárků především pro obchodní partnery a klienty.

  Médea Promotion je dceřinnou společností mediální agentury MÉDEA. Zabývá se produkční organizací kulturních, společenských a sportovních akcí, zajištěním tiskových konferencí, večírků, módních přehlídek, apod.

  January 2009
 • Motivační porál Epson partners pro SR

  Po úspěšném spuštění partnerského portálu pro společnost Epson jsme připravili jeho slovenskou verzi. Stejně tak jako v České republice, systém umožňuje obchodním zástupcům registrovat prodané produkty a sledovat hodnocení v počtu bodů přidělených za jejich prodej. Za získané body pak lze nakoupit odměny v připraveném e-shopu.
   
   

  July 2008
 • Samsung Press portál

  Pro společnost Samsung jsme vytvořili nový vzhled internetového portálu Samsung Press. Tento portál je nedílnou součástí komunikace s novináři. Portál poskytuje informace z tiskových zpráv, aktuální novinky o produktech a jejich ocenění. Registrovaní uživatelé mohou využít fotografické galerie a katalogů Samsung produktů a produktových skupin v tiskové kvalitě. Informační portál pro koncové zákazníky, spolu s dalšími motivačními programy pro prodejce společnosti Samsung, jakými jsou www.ifriend.cz, www.mobile.ifriend.cz a www.samsungclub.cz, tvoří novou korporátní identitu a vizuální styl společnosti.

  June 2008
 • Pythagoras Projektor pro DHV

  Naše firma úspěšně implementovala produkt Pythagoras Projector do společnosti DHV CR. Firma DHV CR je konzultační a inženýrská společnost působící v České republice. Zaměřuje se hlavně na prestižní projekty v oboru životního prostředí, dopravy, prostorového plánování a rozvoje lidských zdrojů a to jak v České republice, tak v zemích střední a východní Evropy. Naše aplikace slouží firmě DHV CR k evidenci projektů, na nich rozložených lidských zdrojů a následně k evidenci odpracovaných hodin zaměstnanců.

  March 2008
 • Rezervační systém pro FLY FOR FUN

  Pro leteckou společnost FLY FOR FUN jsme připravili rezervační systém umožňující klientům rezervovat letadla a plánovat lety. Prostřednictvím synchronizačních databází pracuje systém současně na internetu na PC i na mobilních telefonech v offline modulu. V systému je možné nalézt další potřebné údaje, jako je východ či západ slunce, čas občanského soumraku a termíny lekcí. Rezervační systém pomocí integrované brány SMS zároveň informuje zákazníky o jejich lekcích.

  February 2008
 • Motivační porál Epson partners

  Pro společnost Epson jsme vytvořili partnerský portál, který obchodním zástupcům umožňuje registrovat prodané produkty a sledovat hodnocení v počtu bodů přidělených za jejich prodej. Součástí Epson programu je Epson eshop, který zobrazuje finanční knihu a stav konta uživatele. Pomocí bonusového účtu je možné nakupovat a získávat lákavé odměny.

  January 2008
 • Samsung Club

  Pro společnost Samsung jsme spolu s firmou LFP Studio připravili portál, který je určen pro koncové zákazníky. Pomocí tohoto portálu si zákazníci mohou zaregistrovat produkty koupené v klubové prodejně a využít výhod společnosti Samsung, mezi něž patří prodloužená záruka na jednotlivé produkty, slevy a informace o novinkách.

  December 2007
 • Elektronický obchod Igloo.cz

  Elektronický obchod Igloo, navržený pro společnost Igloo s.r.o., je novým internetovým portálem zaměřeným na prodej velkého množství elektronických produktů, domácích spotřebičů, audio, DVD, fotoaparátů a elektrického nářadí. Uživatelé se mohou stát registrovanými členy nákupní galerie a tím využít možností slev, výhodných nabídek a informací o novinkách. Igloo zároveň umožňuje klientům různé typy vyhledávání či porovnávání vybraných produktů, intuitivní navigaci a příjemný nákup.

  November 2007
 • PR portál KFP

  Pro našeho smluvního partnera, společnost KFP, zabývající se finančním poradenstvím, jsme v rámci zlepšení jeho PR (Public Relation - styk se zákazníkem) připravili portál shromažďující informace o obchodních případech a aktivitách typu workshop, konzultace, trénink apod. Cílem vytvořeného portálu je efektivní komunikace lektorů s klienty díky přehledovému pracovnímu kalendáři, obchodnímu kalendáři aktivit a osobnímu kalendáři plánovaných případů.
  Neméně důležitou součást portálu tvoří databáze kontaktů osob a společností, které jsou partnery, uživateli, či klienty KFP.
  Pomocí tohoto portálu je zároveň možné sledovat výsledky společnosti za dané období a novinky v oblasti lektorských soutěží včetně jejich vyhodnocení.

  October 2007
 • Motivační porál HTC partners

  Ve spolupráci s firmou Amden jsme pro společnost High Tech Computers vytvořili motivační portál pro prodej nové řady mobilních telefonů a pro podporu existujícího prodeje HTC produktů v České republice. Tento věrnostní systém registruje prodané výrobky a odměňuje prodejce formou bodů, za které si mohou v elektronické prodejně HTC koupit různé dárkové předměty. Zároveň poskytuje prodejcům informace o nových produktech a službách a podporuje komunikaci mezi jednotlivými členy systému.

  September 2007
RSS