Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Internetový obchod DATRIX

  Pro společnost Médea Research jsme vyvinuli e-shop pro prodej studií z oblasti marketingu, sociologie, médií a výzkumu veřejného mínění.

  Studie jsou k dispozici ve formě PDF. Uživatel má buď předplacený VIP účet a dostane se ke všem studiím v databázi, nebo si vybrané studie koupí. Forma platby je možná pomocí eKonta nebo u některých studií i formou SMS.

  February 2010
 • Samsung Cashback

  Pythagoras společně s firmou Amden připravil pro koncové zákazníky společnosti Samsung akci Samsung CASH BACK.
  Při nákupu vybraných LCD televizí LCD Samsung řady 5, 6, 7 anebo LED TV série 6000, 7000, 8000 s úhlopříčkou 32“ získají zákazníci slevu až 8 000 Kč.


  July 2009
 • Olympus obchod

  Vytvořili jsme autorizovaný e-shop Olympus, jehož provozovatelem je obchodní firma Solution Partner s.r.o. Internetový obchod nabízí jak kompaktní fotoaparáty, tak digitální zrcadlovky, objektivy, dalekohledy, záznamníky a další sortiment od společnosti Olympus.
   
   
   

  June 2009
 • Nový web Amden

  Pro Amden - sesterskou marketingovou agenturu - jsme vytvořili novou webovou prezentaci. Veškeré části lze jednoduše editovat pomocí administračního nástroje.

  June 2009
 • Můj Olympus

  Můj Olympus je dlouhodobým zákaznickým programem společnosti Olympus Czech Group, jehož cílem je nabídnout majitelům výrobků Olympus nadstandardní služby a výhody. Jejich získání je vázáno na registraci uživatele a zakoupeného výrobku. Aplikace poskytuje registrovanému zákazníkovi přístup k aktuálním informacím od společnosti Olympus, k materiálům a programovému vybavení k jeho registrovanému produktu, k informacím o probíhajících akcích určených speciálně pro majitele výrobků Olympus a také nabízí řadu akčních slev pro nákupy v autorizovaném e-shopu Olympus.

  June 2009  |  celý článek
 • Grafics Generator

  Pro společnost Amden jsme vyrobili on-line aplikaci Graphics Generator. Jedná se o prostředek pro komunikaci firemního layoutu obchodním partnerům na prodejní místa. Usnadňuje výrobu materiálů pro tvorbu nabídek, data sheetů v profesionální kvalitě. Firma zadá grafický koncept, s využitím dat a grafických podkladů z reklamních kampaní, do kterého mohou autorizovaní uživatelé sami zadávat vlastní informace. Uživatel si vybere předdefinovanou šablonu ve formátu Adobe PDF a na tu vkládá další vrstvy s textem, obrázky, tabulkami na přesně definované místo. Je možné vkládat více prvků do jedné šablony. Poté se vrstvy spojí do výsledného pdf, které je možno exportovat do více výstupních formátů.

  May 2009
 • AirQuest

  Firma Pythagoras se podílela na nekomerčním projektu AirQuest.cz, webové aplikaci určené pro příznivce sportovního a turistického létání. Tento projekt byl pro nás výzvou jako demonstrace a ověření našich vývojových schopností v méně tradičních oblastech, jako je GIS na internetu. Jádro AirQuestu je vystavěno nad velmi populárním systémem Google Maps. Za první 3 měsíce provozu v něm uživatelé naplánovali přes tisíc letových tratí.

  May 2009
 • HP CarePack

  Ostrov pokladů HP Care Pack je motivační program společnosti Hewlett-Packard určený pro HP Preferred Partnery v České republice, kteří nakupují servisní služby HP Care Pack u oficiálních distributorů HP nebo na přímo u společnosti HP. Za každý nákup získává partner zlaťáky, za které si může následně v eshopu nakoupit dárky od firem jako jsou Microsoft, Philips, Husky, Olympus a další.

  April 2009
 • Pythagoras Projector

  Naše firma úspěšně implementovala produkt Pythagoras Projector do společnosti MediaTrust Communication. MediaTrust Communication je full-servisová komunikační agentura. Od roku 1997 je společnost členem české Asociace Public Relations agentur (APRA). Naše aplikace slouží firmě k evidenci projektů, lidských zdrojů, k evidenci odpracovaných hodin zaměstnanců, evidenci faktur spojených s projekty.

  March 2009
 • Excel Add-In pro Médea Research

  Pro společnost Médea jsme vytvořili aplikaci na zpracování datových výstupů, která funguje jako doplněk MS Excel 2007. Jejím ukolem je z nepřehledných datových zdrojů připravit pro uživatele graficky srozumitelnější výsledky.
  Médea a.s. je největší českou mediální agenturou s profesionální znalostí komunikační mediální problematiky, která nabízí kompletní realizaci mediálních kampaní.

  February 2009
RSS