Novinky
Napište nám
E-mail: *
 
Dotaz:

Aktuality a novinky

 • Servomat.cz

  Pro společnost Fox Hunter s.r.o. je připravili webovou aplikaci Servomat (www.servomat.cz).

  Servomat je marketingový portál vytvořený výhradně pro obchodní partnery společnosti Hewlett-Packard (HP) nakupujících u autorizovaných distributorů:TechData, eD system, ATComputer. Cílem portálu je zprostředkovat speciální/akční produktové nabídky netradiční formou a podpořit tak prodej výrobků HP u všech potenciálních prodejců IT.

  September 2012
 • Kalkulátor Office 365 pro menší a střední organizace

  Pro společnost Microsoft, jsme připravili kalkulátor porovnávající celkové náklady na IT infrastrukturu realizovanou servery v místním nasazení a IT infrastrukturu realizovanou formou využívání cloudových služeb.

  Kalkulator naleznete na této adrese www.microsoft.com/cze/office2010.

  May 2012  |  celý článek
 • Instruktážní videa pro MS Office365

  Pro společnost Microsoft jsme připravili Instruktážní videa, která májí za cíl rychle a přehledně ukázat hlavní výhody používání MS Office 365.

  Všechna videa naleznete na adrese zde.

  January 2012
 • Microsoft Office 365 RoadShow

  Společnost Microsoft spustila novou vlnu aktivit pro podporu prodeje Office 365 - vlajkové lodi cloud řešení pro malé i střední podniky. Pythagoras se aktivně podílel na přípravě demo prostředí pro Road Show, která odstartovala 23.11. v Praze a bude až do února příštího roku pokračovat v dalších 11 městech v Čechách i na Moravě. Vedle expertizy při migraci uživatelů do cloud prostředí nabízí Pythagoras svým zákazníkům i řadu hostovaných řešení pro obchod, řízení projektů či podporu klientů, díky kterým mohou dále snižovat investice do údržby vlastní onsite IT infrastruktury.

  November 2011
 • Cashback Samsung Navibot

  Na měsíc srpen a září 2011 jsme ve spolupráci s marketingovou agenturou Amden, připravili pro společnost Samsung aplikaci spojenou s promo akcí na podporu prodeje robotických vysavačů. Motivací pro zákazníky Samsung je tzv. „Cashback“, kdy nákupem výrobku může získat zpět část investované hotovosti.

  Aplikace běží na adrese www.samsung-club.cz/Navibot.

  August 2011
 • Přechod na Office 365

  Naše společnost úspěšně migrovala na řešení Microsoft Office 365. Nyní tedy máme vše dostupné odkudkoliv, kde je internet, nejenom maily, ale i veškeré soubory, které jsme umístili do Sharepointu. Největší úspěch zaznamenal nástroj Lync, který umožňuje neustálé spojení všech našich zaměstnanců, zjednodušil on-line komunikaci a díky možnosti sdílet vzdálenou plochu počítače kolegy, usnadnil řešení problémů.

  August 2011
 • Microsoft Office HUP Tools jsou v Cloudu

  Pro společnost Mictosoft jsme naprogramovali aplikaci HUP Tools.

  HUP Tools je cloudová aplikace na platformě  Windows Azure pro usnadnění činností souvisejících se správou Microsoft Office Home Use Program. Společnost Microsoft umožňuje zaměstnancům firem s aktivovaným HUP získat zdarma licenci pro domácí použití Microsoft Office.  Aplikace je  určena pro obchodníky Microsoftu, zaměstnavatele - organizace, které zavádí HUP a také jejich zaměstnance.

  Pro obchodníky společnosti Microsoft umožňuje správu společností, které mají aktivován Microsoft Home Use Program, správu kontaktů a marketingových aktivit a obsahuje nástroje pro přípravu hromadných objednávek.

  Zaměstnancům společností využívajících HUP umožňuje nalezení HUP kódu zaměstnavatele, umožňuje registraci objednávek zaměstnanců pro hromadné objednání zaměstnavatelem. Poskytuje veškeré informace, podporu a kontakty potřebné k objednávce Microsoft Home Use Program.

  April 2011
 • Elektronický obchod Hobby-Shop.cz

  Pro společnost Hobby Shop jsme vyvinuli a provozujeme elektronický obchod zaměřený na prodej modelové železnice www.hobby-shop.cz.

  Společnost Hobby Shop je jedním z největších prodejců modelové železnice v ČR.

  E-shop obsahuje plnou administraci produktové databáze, včetně evidence faktur, skladu, objednávky na dodavatele. Administrace obsahuje i komponentu, kterou používá kamenná prodejna, takže není potřeba mít dva sklady. V případě prodeje produktu v kamenné prodejně se automaticky odečte i v e-shopu.

  January 2011
 • Motivační porál HTC partners SK

  Po roce úspěšného fungování portálu www.htcpartners.cz jsme opět ve spolupráci s firmou Amden vytvořili pro společnost High Tech Computers i slovenskou verzi motivační portálu www.htcpartners.sk.

  Stejně jako česká verze je určen pro podporu prodeje HTC produktů. Tento věrnostní systém registruje prodané výrobky a odměňuje prodejce formou bodů, za které si mohou v elektronické prodejně HTC koupit různé dárkové předměty. Zároveň poskytuje prodejcům informace o nových produktech a službách a podporuje komunikaci mezi jednotlivými členy systému.

  October 2010
 • Pythagoras Projector pro právní kanceláře

  Pro právní kancelář Plavec & Partners, advokátní kancelář s.r.o. (dříve AKPV) jsme implementovali náš sytém Projector.

  Nový systém AK Projector je plně internetovou aplikací, která umožnuje uživatelům / zaměstnancům, kdykoliv a kdekoliv, kde je internet, se dostat ke všem údajům spojeným s fungováním právní kanceláře.

  Systém eviduje jednotlivé kauzy, upozorňuje a sleduje dodržování termínů a je propojen s MS Outlookem.

  March 2010  |  celý článek
RSS