Agenda 365

Pythagoras Agenda 365  je komplexní řešení pro vaši společnost a umožní vám snadnou a přehlednou správu zákazníků nebo dodavatelů případně jiných kontaktů.

Projektové řízení

Pythagoras Projector je vhodným nástrojem pro řízení podnikových projektů, zakázek či obchodních případů. Slouží pro plánování harmonogramu prací, evidenci úkolů, docházku zaměstnanců.

MS Office 365

Pomůžeme vám začít používat Microsoft Office 365. Poradíme vám s volbou vhodného plánu a připravíme přechod vaší společnosti na tento nový a moderní systém.

Hromadný mailing

Oslovte vaše zákazníky nebo partnery graficky propracovanými e-maily a podpořte tím informovanost o aktivitách vaší společnosti. My vám k tomu nabízíme řešení.

Novinky

  • Servomat.cz

    Pro společnost Fox Hunter s.r.o. je připravili webovou aplikaci Servomat (www.servomat.cz).

    Servomat je marketingový portál vytvořený výhradně pro obchodní partnery společnosti Hewlett-Packard (HP) nakupujících u autorizovaných distributorů:TechData, eD system, ATComputer. Cílem portálu je zprostředkovat speciální/akční produktové nabídky netradiční formou a podpořit tak prodej výrobků HP u všech potenciálních prodejců IT.

  • Kalkulátor Office 365 pro menší a střední organizace

    Pro společnost Microsoft, jsme připravili kalkulátor porovnávající celkové náklady na IT infrastrukturu realizovanou servery v místním nasazení a IT infrastrukturu realizovanou formou využívání cloudových služeb.

    Kalkulator naleznete na této adrese www.microsoft.com/cze/office2010.

RSS